Каталог товаров
Каталог товарів
Отзывы
Клей для гіпсокартону
Цена
от до грн
Фильтр
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (Knauf Perlfix) – 30 кг
Цена, указанная на сайте, актуальна в Харькове. Цены в других регионах уточняйте у менеджера 

Клей для гіпсокартону Knauf Perlfix є сухою монтажною сумішшю, заснованою на гіпсовому в'яжучому в п

295,00 грн

В наличии
Клей для гіпсокартону, 30кг MASTER UNIFIX (Майстер Уніфікс)

Клей для гіпсокартону MASTER UNIFIX є сухою монтажною сумішшю, заснованою на гіпсовому в'яжучому в п

280,50 грн

Нет в наличии
Клей для гіпсокартону

Клей для гіпсокартону

Клей для гіпсокартону - будівельна суміш, яка використовується для монтажу гіпсокартонних, пазогребневих плит, ізоляційних матеріалів. Маса використовується виключно для проведення робіт усередині будівлі. Наноситься на наступні основи:

 • Цегла.
 • Бетон.
 • Стіни після штукатурки.

Клей для ГКЛ складається з в'яжучих компонентів, які надійно фіксують листи, перешкоджають виникненню повітряних ділянок. Згідно з технічними показниками працювати з товаром рекомендується виключно при плюсовій температурі, головне, щоб цифра перевищувала межу в +5 градусів.

Який купити клей для гіпсокартону: технічні особливості

Вибирати продукцію необхідно уважно і відповідально, адже від цього залежить температурний режим в приміщенні. Якісний товар володіє наступними особливостями:

 • Стійкість до коливання температур. Клей для гіпсу не втратить своїх характеристик, навіть якщо стіна будівлі нагріється або охолоне. Остерігайтеся різких перепадів, це може вплинути на фіксуючі особливості матеріалу. Тому рекомендується застосовувати масу виключно всередині приміщення, де підтримується стандартний температурний режим.
 • Вологостійкість. Це один з головних показників, на який варто звернути увагу, якщо ви вирішили купити клей для гіпсокартону. Параметр визначає, чи можна використовувати продукцію в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Склад продукції: терпкі гіпсові компоненти з підвищеною адгезією і спеціальними добавками. параметри використання:

Клей для гипсокартона фото

 • Витрата залежить від нерівностей стіни, але середній показник - ПГП-1,5 кг / м2; 5 кг / м2.
 • У каталозі інтернет-магазину Verol товар розфасований по мішках, вага тари становить 30 кг.
 • Показник водопотреби - до 15-16 літрів на мішок води.
 • Відповідна експлуатаційна температура: від +5 до +30 градусів.

Клей для гіпсокартону у Харькові: умови проведення робіт

Купити клей для гіпсокартону в Харкові ви зможете за оптимальною вартістю в інтернет-магазині Verol. Компанія представляє великий вибір торгових марок. Їх об'єднує одне - умови застосування і виконання робіт.

 • Підготуйте поверхню. Спочатку основа очищається від бруду, пилу, відслоїнь. Шпателем рекомендується зчистити нерівності, при необхідності бетон промивається, знімаючи залишки опалубної мастила.
 • Зачистіть стіни. Перед приклеюванням листів обов'язково нанесіть на основу ґрунтовку. Виконувати процедуру рекомендується валиком, пензлем або ґрунтовкою. Дайте час стіні просохнути. Слідкуйте за тим, щоб стіна не почала запилюють.
 • Приготуйте суміш розчину. Сухий компонент висипається безпосередньо з мішка в чисту воду (необхідно від 15 до 16 літрів). Слідувати потрібно тільки цієї послідовності, щоб уникнути виникнення грудок в масі. Для замісу рекомендується використовувати міксер (застосовуйте тільки чисті інструменти!).
 • Розподіл маси. Клейова суміш наноситься виключно шпателем по всьому периметру листа, дотримуючись крок з дистанцією. Придавите лист до стіни, можна злегка постукувати, щоб швидше здійснилося скріплення. Перевірте рівність за допомогою рівня.

Клей для гіпсокартону: ціна, умови покупки

Компанія Verol пропонує клей для гіпсокартону, ціна якого нижче ринкової. Магазин представив широкий вибір торгових марок. Весь товар відповідає світовим вимогам, відрізняється високою якістю. Компанія організовує доставку по місту та області. Спрощена система оформлення замовлення робить процес придбання швидким і ефективним.

Ви можете вибрати пінопласт Харків и клей для плитки, ціна якого демократична, а якість вища за вартість. Оптові знижки, акції - додаткова вигода, що дозволяє заощадити на витратах. Доставка замовлень здійснюється по Харкову і області.

Відгуки в категорії Клей для гіпсокартону

Немає відгуків про дану категорію

Залишити відгук