Каталог товаров
Каталог товарів
Отзывы
Праймер бітумний
Цена
от до грн
Фильтр
Праймер битумний (3л), AquaMast (АкваМаст)
В наличии
Праймер битумный (10л), AquaMast (АкваМаст)
В наличии
Праймер битумний (18л), AquaMast (АкваМаст)
В наличии
Праймер битумный (10л), Ореол
В наличии
Праймер битумный (20л), Ореол
В наличии
Праймер бітумний

Високотехнологічний праймер бітумний в Харкові: якість застосування в будь-яких умовах

Створення герметичній покрівлі забезпечується високоякісними матеріалами. Наливні склади на основі бітумів гарантують покрівельному «пирогу» довговічну експлуатацію. Компанія Verol пропонує праймер купити в Харкові від провідних виробників. У каталозі інтернет-магазину в широкому асортименті представлені такі суміші в високій якості по прийнятно доступною вартості.

Купити праймер на основі бітуму: види, властивості, характеристики

У прайс онлайн-магазину включені багатокомпонентні склади, готові до застосування, концентрати (вимагають розведення розчинником), з полімерними добавками, емульсійні (на водній основі). Клієнти можуть не давати в інтернеті оголошення «куплю мастику бітумну в Україні» - на складі підприємства завжди в наявності великий вибір товарів. Продукція поставлена ​​від брендів «Ореол», AquaVast, «ТехноНІКОЛЬ» та інших. Вона являє собою композицію, що включає високоякісні бітуми, які отримані з натуральної нафти. У склади введені добавки - спеціальні органічні розчинники або вода. Основна експлуатаційнае властивість розчинів - широкий діапазон температур застосування (від 50 до +120 градусів). Компанія пропонує придбати праймер бітумний, ціна в Харкові якого стабільно низька, що характеризується такими показниками:

Праймер битумный фото

 • короткий час висихання (від 10 хв до 12 год);
 • висока проникаюча здатність;
 • застосування для різних пар поверхонь;
 • хороші гідрофобні властивості;
 • підвищена адгезія до основи (до 0,5 МПа);
 • підвищення ізолюючих властивостей матеріалів;
 • спрощення виконання і скорочення термінів фінішних робіт;
 • забезпечення продовження міжремонтних термінів і ін.

Склади на водній основі застосовують при здійсненні внутрішніх робіт, інша праймер гідроізоляція використовується в добре провітрюваних приміщеннях з дотриманням заходів безпеки.

Бітумний праймер в Харкові: ціна і якість в оптимальному тандемі

В ході робіт товари формують основу для укладання рулонних і листових самоклеючих наплавляємих матеріалів. Складами працюють по бетону, металу, шиферу, штукатурці, дереву та іншого. Вони, зміцнюючи основу, пов'язують летучі частки, заповнюють невеликі тріщини. При укладанні матеріалів бітумні композиції покращують розплавлення клеючих підкладок і зволожують поверхню. На складі підприємства можна купити праймер, який за умови правильної підготовки основи підвищить адгезію до максимальних величин. Недорогі суміші з «перших рук» від перевірених постачальників забезпечують:

 • нівелювання дефектів в пористих поверхнях;
 • міцне склеювання основи з листовими і рулонними покрівлями;
 • високі антикорозійні властивості;
 • зниження витрат на виробництво робіт;
 • глибоке проникнення в поверхню пористих основ і ін.
Праймер бітумний в Харкові: ціна від виробника

Якісний праймер, ціна в Харкові якого доступна, у продажу в герметичних ємностях на 3-20 кг. Невисока вартість (в грн.) Фасування з урахуванням нанесення сумішей в один шар (для гладких підстав) дозволяє обробити великі площі покрівлі. Витрата становить 200-900 г / м2. Компанія пропонує товари безпосередньо від виробників за мінімальною вартістю «перших рук». Продукція в продажу оптовими партіями і в роздріб. На бітумний праймер ціна настільки доступна, що дозволяє його широко застосовувати не тільки для покрівельних робіт. Постійні клієнти користуються дисконтними знижками. Послуга доставки замовлень здійснюється по Харкову і області.

Ви можете —пінопласт купити і вибрати рубероїд, вартість якого демократична, а якість вища за вартість. Оптові знижки, акції - додаткова вигода, що дозволяє заощадити на витратах. Доставка замовлень здійснюється по Харкову і області.

Відгуки в категорії Праймер бітумний

Немає відгуків про дану категорію

Залишити відгук